" Diyarbakır Lider Halı Yıkama Fabrikası "
05531755952

Diyarbakır Lider Halı Yıkama

Diyarbakır Lider Halı Yıkama firmamız, yılların verdiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla temizlik, hijyen ve dezenfekte konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında, etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Oteller, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar, Okullar ve İdare Büroları gibi hemen hemen her türlü iş ve çalışma alanlarında part-time, günlük, haftalık,aylık peryodlar halinde yapılan halı yıkama Diyarbakır’da özellikle teknoloji ürünü makinalarımız, zengin ekipmanımız, eğitimli ve deneyimli personelimizle ve Diyarbakır Koltuk Yıkama farkıyla mükemmel şekilde yerine getirmektedir.

“Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır” ilkesinden yola çıkan Diyarbakır Lider Halı Yıkama hedef ve stratejileri doğrultusunda, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak, güvenilir temizlik hizmetlerini en iyi şekilde vermek ve tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanmak suretiyle hedef pazarlarda ortaklarının beklentilerini karşılayarak sürekli geliştirmek ve büyütmek misyonunu taşımaktadır.

Evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı, koltuk, perde ve yorganlarımız evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmeyen halı hijyen açısından bir çok zararlar verir.Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkama da; su, enerji, insan gücünden tasaruf gibi olumlu artıları taşısada halı yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinalarla yapılmadığında hem halı deforme olacak hemde birçok olumsuzluk yaşanacaktır. Lider Halı Yıkama olarak biz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz.

Müşterilerine vermiş olduğu iyi hizmet ve güven neticesinde sektörde kurumsallaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ : Diyarbakır’da Halı ve Koltuk yıkamada 1 numaralı firma olmak. Bunu Tüm Türkiye’ye yaymak.

MİSYONUMUZ : Diyarbakır'lı hanımların halı yıkamada en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.

KALİTE POLİTİKASI : Başta kullandığımız halı şampuanı olmak üzere en kaliteli hammadde’ler ile çalışmak.